Ota yhteyttä

Lähetä viestisi alla olevan lomakkeen kautta. Olemme sinuun yhteydessä viimeistään seuraavana työpäivänä. Jos asiasi on kiireellinen, kannattaa soittaa 040 833 9206 (Heli).

  • Tiedustelu Tarjouspyyntö Palaute Muu
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Grapevine Media Oy

040 833 9206 (Heli)

 toimisto@grapevine.fi

 Pälkäneentie 19 B, 00510 Helsinki

Laskutustiedot

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskutuksen tekniset tiedot

Nimi: Grapevine Media Oy
Y-tunnus: 2294583-0
Verkkolaskuosoite ja OVT-tunnus:
003722945830
Välittäjän tunnus: 003710948874
Operaattori: OpusCapita

Paperiset ostolaskut

Grapevine Media Oy (OpusCapitan skannauspalvelu)
PL 20697
00063 LASKUNET

Grapevinen tiimi

Marika Siniaalto, toimitusjohtaja
Konsultointi, koulutus, kehittäminen, myynti
+358 45 674 4768
marika.siniaalto@grapevine.fi
Digiymmärys kattaa toimintaympäristön, bisnesymmärrys tuo tulokset.
Virve Karinkanta, asiakkuuspäällikkö
Konseptit, koulutus, analytiikka, sisältöasiantuntija
+358 44 283 8210
virve.karinkanta@grapevine.fi
Kukaan ei ole niin kiinnostava, että voisi puhua vain itsestään –
varsinkaan brändi.
Jussi Saunamäki, tuotantopäällikkö
Tekniikat, visut, analytiikka, growth hacking
+358 50 522 5434
jussi.saunamaki@grapevine.fi
Digitalisaatio ei liity tekniikkaan vaan tapaan ajatella ja johtaa.
Anu Mikkola, sosiaalisen median asiantuntija
Sisällöntuotanto, verkkokirjoittaminen, some-mainonnan asiantuntija
+358 40 082 5604
anu.mikkola@grapevine.fi
Laadukas sisällöntuotanto lähtee aina tavoitteista.
Mari Eskelinen, sosiaalisen median asiantuntija
Sisällöntuotanto, some-mainonta, some-kampanjoiden asiantuntija
+358 45 114 3400
mari.eskelinen@grapevine.fi
Hyvä sisältö saa brändin näyttämään fiksulta. Loistava sisältö saa asiakkaan tuntemaan itsensä fiksuksi.
Katja Heiskanen, sosiaalisen median asiantuntija
Sisällöntuotanto, some-mainonta, some-kampanjat
+358 40 751 0903
katja.heiskanen@grapevine.fi
Huono kieli pilaa hyvän sisällön.
Anu Laitila, koulutuspäällikkö
Koulutukset, konsultointi, myynti
+358 40 845 5021
anu.laitila@grapevine.fi
Content is not a king, user is.
Aki Ryyti, markkinointikoordinaattori
Sisällöntuotanto, tapahtumat, verkkosivut
+358 44 754 4418
aki.ryyti@grapevine.fi
Huomisen asiakaskokemuksessa ei ole tilaa huonolle.
Heli Pesonen, Asiakkuuskoordinaattori
Myynti, tapahtumat, laskutus, koordinointi
+358 40 833 9206
heli.pesonen@grapevine.fi
Tavoitteena olla siellä, missä asiakas on huomenna.
Inka Teräväinen, tuotannon assistentti
sisällöntuotanto, koordinointi
+358 40 827 9363
inka.teravainen@grapevine.fi
Some kyllästyy helposti ja kehittyy jatkuvasti, siksi se vaatii pitkäjänteistä huolenpitoa.
Rami Salomaa, Henkilöbrändäyksen ja social sellingin asiantuntija
rami.salomaa@grapevine.fi
Sinulla on iso merkitys.